Обмін досвідом у Литві в рамках гранту Жана Моне

У листопаді викладачі кафедри економіки та бізнес-адміністрування відвідали Каунаський технологічний університет з метою обміном досвідом в рамках грантових програм Жана Моне.

Так, для студентів Каунаського технологічного університету завідувач кафедри економіки та бізнес-адміністрування, проф. Леонід Мельник у рамках гранту Жана Моне «Використання кращих практик ЄС для формування стійкої (сестейнової) економіки в Україні» (553185-EPP-1-2014-1-UA-EPPJMO-MODULE) представив лекцію “Третя та четверта промислова революція для цілей сталого розвитку”, а проф. Ірина Сотник розповіла про особливості та перспективи енергоефективного розвитку України на сучасному етапі.
У свою чергу Тетяна Пімоненко, в рамках навчального модулю Жана Моне “Можливості та виклики торгівлі з ЄС для України” (573581-EPP-1-2016-1-UAEPPJMO-MODULE) розповіла про можливості та перспективи для українського бізнес-сектору в умовах впровадження угоди про поглиблену всеохоплюючу зону вільної торгівлі.
Лекції зацікавили слухачів, що підтвердилось низкою питань та жвавою дискусією.