Семінар почесного доктора СумДУ з Болгарії для студентів першого курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

28 жовтня 2016 року відбувся семінар почесного доктора СумДУ, професора Христо Крачунова (Республіка Болгарія) для студентів першого курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини».

В ході семінару професор Христо Крачунов розповів студентам про поглиблення міжнародної економічної співпраці між Республікою Болгарія та Україною, окреслив коло перспектив таких відносин у майбутньому.
Особливу увагу професор Христо Крачунов приділив екологічним проблемам, пов’язаним із веденням бізнесу та нормам, які існують у Європейському союзі щодо зменшення ресурсомісткості виробництв, забезпечення їх безвідходності шляхом створеннязамкнутого циклу переробки промислових відходів та удосконалення технологічних процесів.
Були підняті надзвичайно важливі питання щодо використання досвіду європейських підприємств у питаннях зниження навантаження на навколишнє середовище з боку вітчизняних виробництв.
Семінар викликав значну зацікавленість у студентів та бажання більш глибокого вивчення окресленого кола питань.