Секрети складання резюме з Аароном Кеннетом

9-го листопада, в четвер, о 15-00 відбувся воркшоп «Резюме, мотиваційний лист: секрети успіху» в Конгрес-центр СумДУ (м. Суми, вул. покровська, 9/1). Ідея цього воркшопу народилася у доцента кафедри економіки та бізнес-адміністрування Люльова О.В. та доцента кафедри управління Швіндіної Г.О. у розмові із Аароном Кеннетом, який підтримав ідею та зголосився виступити спікером цього воркошопу.

Сам Аарон є американським дослідником і фубрайтовським стипендіатом у Сумському державному університеті, приїхав за програмою English Teaching Assistantship і допомагає у викладанні англійською мовою та активно приймає участь у просвітницьких та соціальних проектах. Цей тренінг був присвячений тому, як правильно скласти резюме, чим резюме відрізняється від CV, що таке Power Words і іншим різним професійним прийомам та стратегіям ефективного пошуку роботу у світі, який розмовляє англійською. Більше 60-ти людей відвідало цю подію і засвідчило свою зацікавленість брати участь в подібних подіях. Це не остання наша зустріч, найближчим часом будуть заплановані наступні тренінги та воркшопи. Слідкуйте за анонсам у стрічці новин.

Інформація про семінар у Фейсбуці: https://www.facebook.com/events/157941361473304/