Студентка ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика»

Студентка ІІІ курсу спеціальності «Міжнародна економіка» Коротун Владислава представляла Сумський державний університет на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації “Економіка та економічна політика”.

Підсумкова науково-практична конференція за результатами конкурсу відбулася 20 березня 2018 року на базі Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка. За результатами рецензування та захисту на конференції наукова робота посіла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі. Науковий керівник роботи к.е.н., доцент Троян М.Ю.