Перемога в Кременчузі

Студентка 5 курсу СумДУ спеціальності “Економіка підприємства” Ус Яна Олександрівна під керівництвом к.е.н., доцента Чигрин Олени Юріївни нагороджена у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації “Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища” дипломом ІІ ступеня.

Науково-практична конференція відбувалася 29-30 березня 2018р. на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, де було представлено близько 30 робіт з усіх регіонів України. Наша студентка представила до захисту наукову роботу на тему: “Механізм фінансування енергоефективних проектів”.
Заключним етапом конференції стало підведення підсумків та нагородження переможців. Ус Яна була нагороджена дипломом ІІ ступеня, а к.е.н., доцент Чигрин Олена Юріївна отримала подяку від оргкомітету як керівник наукової роботи.