Зустріч викладачів та студентів Інституту ФЕМ імені Олега Балацького з учнями та викладачами школи на вулиці Олега Балацького

За проханням представників Сумської школи №21 проф. Мельник Л.Г. і доц. Маценко О.М. прочитали ознайомчу лекцію по ІІІ та ІV Промисловим революціям для школярів старших класів.

У цій зустрічі також взяли участь студенти 1 курсу спеціальності «Економіка і бізнес» Станіслав Ніколаєв та Євген Скрипка, які є призерами конкурсів студентських наукових робіт, де вони представили результати своїх робіт з даного напряму. Хлопці відповіли на питання школярів та розповіли про можливості та особливості навчання в СумДУ. Лекція викликала інтерес у вчителів та учнів, а учасники зустрічі з боку СумДУ відповіли на всі їх запитання.