Стажування у Варненському економічному університеті у м.Варна, Болгарія

З 15 по 22 вересня 2018 р. старший викладач кафедри управління, к.е.н. Опанасюк Юлія Анатоліївна взяла участь у стажуванні за програмою підвищення кваліфікації «Збалансованість економіко-правових процесів у суспільстві і бізнес-середовищі в умовах глобалізації», що проводилась на базі Варненського економічного університету у м. Варна, Болгарія.

Координатором стажування з української сторони виступив Херсонський національний технічний університет. Програма стажування включала лекції болгарських викладачів: директора Європейського центру «TERRA EXPORTS INTL LLC» Марії Дерменжиєвої «Економічні та правові проблеми і можливості міжнародного бізнесу» та PhD., доцента кафедри торгівлі Варненського економічного університету Міхаїла Стоянова «Захист споживачів в електронній комерції». В рамках стажування була проведена конференція на тему «Україна-Болгарія – Європейський Союз: сучасний стан та перспективи». Опанасюк Ю.А. використовуватиме отримані знання та навички у своїй викладацькій діяльності.