Наукове стажування викладача кафедри управління в Австрії

Упродовж осіннього та весняного семестру доцент кафедри управління Мирошниченко Юлія Олександрівна буде приймати участь у програмі академічної мобільності на базі Віденського університету економіки та бізнесу (м. Відень, Австрія).

Можливість отримати закордонний досвід викладачем виникла в результаті отримання стипендії від Австрійського агентства міжнародної мобільності та співробітництва в галузі освіти, науки та досліджень (OeAD) за програмою Ернста Маха (світова). Головними завданнями стажування є проведення наукового дослідження, отримання нових знань, обмін досвідом, порівняння підходів до викладання в українських та австрійських закладах вищої освіти. Викладач кафедри управління активно приймає участь у наукових семінарах та воркшопах, відвідує лекційні та практичні заняття економічного спрямування, проводить наукове дослідження, користуючись бібліотечними та електронними ресурсами університету.