Участь у конференції BARCAMP

3-7 жовтня 2018 р. старший викладач кафедри фінансів і підприємництва Юлія Шкодкіна, брала участь у конференції BarCamp “Альтернативні формати заходів у науковій комунікації”, яка проводилася в Мінську, Білорусь.

Цей BarCamp був присвячений науковим комунікаціям та популяризації науки, і включав такі події, як Science Pub Quiz, Science Bar Hopping та Science Slam. Упродовж дня учасники брали участь у сесіях, які самі організовували, і на яких ділилися своїми поглядами та досвідом з питань просування науки, вищої освіти, наукових презентацій тощо. Захід був організований Brains and Bridges e.V. (Німеччина) та Європейського коледжу вільних мистецтв (Білорусь) у співпраці з Центром образотворчого мистецтва та медіа “Ініціатива нової культури” (Білорусь) та підтримувався Міністерством закордонних справ Німеччини.