Найкращі студенти навчаються в Інституті фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького

Із нагоди Міжнародного дня студента 16 листопада в СумДУ провели церемонію нагородження «Кращий студент СумДУ». Напередодні в кожному інституті (факультеті) було створено комісію, яка вибрала кращого студента інституту (факультету) в номінаціях «Навчальна діяльність», «Наукова робота», «Культура та мистецька діяльність», «Медійна діяльність».

За рішенням інститутської комісії, кращими студентами ФЕМ у 2018 році стали:
«Навчальна діяльність» – Захарченко Дарія, група МК.м-81;
«Наукова робота» – Гаврило Юлія, група Е.м-81;
«Культурно-мистецька діяльність» – Яковлева Анна, група Ф-62;
«Медійна діяльність» – Шафорост Юлія, група Е-51.
Повертаючись до урочистостей 16 листопада, перемогу у номінації «Навчальна діяльність» конкурсу «Кращий студент СумДУ 2018» святкувала цього дня Дарія Захарченко, а кращим студентом-медійником в СумДУ стала Юлія Шафорост.
Директорат інституту ФЕМ імені Олега Балацького щиро вітає переможців, номінантів та всіх студентів з Міжнародним днем студента і бажає подальших успіхів в спортивній, творчій, навчальній, науковій та громадській діяльності.