Студенти ФЕМ – переможці конкурсу есе Програми розвитку ООН

Протягом листопада 2018 року студенти нашого інституту брали участь у конкурсі, присвяченому Цілям сталого розвитку.

Для участі необхідно було написати коротке есе на одну із тем: 1) «Розвиток технологій – основна складова майбутнього технологічного прогресу»; 2) «Глобальні кліматичні зміни: загрози для людства та можливі шляхи мінімізації проблем»; 3) «Відповідальне споживання ресурсів задля економічного зростання і сталого розвитку суспільства».
Найбільш цікавою для студентів нашого інституту виявилась остання тема, перемогу в якій святкували Євгенія Кріпак (група ПЕ-61), Мальонкіна Інна (група ПУ-71) та Павленко Дар’я (група М-51). Усі переможці були запрошені для участі у Регіональному Форумі «Дні сталого розвитку в Сумській області» де урочисто отримали грамоти та цінні подарунки від Програми розвитку ООН.