Студента ННІ ФЕМ імені Олега Балацького обрано студентським експертом із забезпечення якості освіти

У період з 8 по 10 грудня 2018 року студент першого курсу спеціальності «Менеджент» Микита Ковалевський взяв участь у першій сесії тренінгів для студентських експертів із забезпечення якості освіти на базі Київської школи економіки.

До команди UAS QA Pool Микиту було відібрано з-поміж 120 кандидатів. Протягом трьох днів учасники заходу обговорили принципи розроблення освітніх програм, культуру якості, академічну доброчесність, рейтинги та багато іншого. Спікерами тренінгу виступили Сергій Квіт, Євген Ніколаєв, Сергій Курбатов, Володимир Бахрушин, Тарас Фініков та інші. Вже в січні 30 студентських експертів з різних куточків України повернуться на другу сесію тренінгів, а після завершення навчання будуть долучатися до галузевих рад та акредитаційних комісій НАЗЯВО.