Практико-орієнтований захід для студентів спеціальності “Громадське здоров’я

21 грудня 2018 року викладач кафедри управління Деміхов О.І. залучив студентів групи МЦ.м-711/2 спеціальності “Громадське здоров’я” до участі в семінарі “Становлення системи громадського здоров’я – шлях до продовження життя та запобігання хворобам”.

Зібрання проводилось в Сумській обласній клінічній лікарні за ініціативи Сумського обласного центру громадського здоров’я. В рамках семінару фахівці ділилися корисною інформацією та напрацюваннями щодо розбудови системи громадського здоров’я в Україні. До заходу також залучились терапевти, педіатри, лікарі загальної практики сімейної медицини. Студенти дізналися про історію розвитку громадського здоров’я, його нармативно-правову базу в Україні, стратегічні пріоритети та основні оперативні функції, реалізацію в рамках області проекту Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, демографічну ситуацію та іншу інформацію, важливу для ефективної роботи фахівців цього напряму.