Паралельне навчання в Іспанії

Сьогодні сучасні університеті надають багато можливостей для паралельного навчання за кордоном. СумДУ є активним учасником програм академічної мобільності Ерасмуз К1.

Студентка ННІ ФЕМ спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Богомолова Катерина виграла можливість з лютого по червень 2019 р. паралельно навчатися за програмою Ерасмуз К1 в Університет Алмерії (м. Алмерія, Іспанія). Вона охоче ділиться своїми враження від перших тижнів навчання: «Університет в Алмерії має все для сучасного комфортного навчання студентів з різних країн світу: зручні аудиторії; простора та практична бібліотека, в якій можна взяти ноутбук на певний час, використавши свій логін та пароль від університетської системи. В особистому кабінеті є усі необхідні матеріали для навчання. Вільний від навчання час можна провести весело та корисно, знайомлячись з студентами із різних країн світу. Студентська організація постійно влаштовує різні заходи – поїздки-екскурсії, кемпінги, барбекю, походи до різних історичних пам’яток, спортивні ігри та вечірки».