Участь у конференції «Uni-biz bridge-2»

16.02.2019 р. доцент кафедри управління ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького Мішеніна Г.А. взяла участь у конференції «Uni-biz bridge-2» -«Зв’язок університетів та бізнесу», м. Київ. Uni-biz bridge уже другий рік поспіль допомагає роботодавцям та викладачам надавати студентам якнайкращі знання та умови для професійного розвитку.
У конференції взяли участь викладачі вищих навчальних закладів України та представники компаній: Райффайзен Банк Аваль, Coca-Cola HBC Ukraine & Moldova, Mindy Teams, Mazars Ukraine, Genesis, Japan Tobacco (JT Inc.), Deloitte,
В ході конференції спікери розповіли студентам про можливості, які може забезпечити компанія. Заразом відбулася дискусійна панель “Бачення роботодавця; як побудувати міст взаємодії із закладами вищої освіти України”. В ході круглих столів також відбулися співбесіди з представниками кожної компанії щодо шляхів подальшої співпраці.