Паралельне навчання студента спеціальності «Менеджмент» в Варшаві

Наприкінці лютого Дарина Лисак, другокурсниця спеціальності «Менеджмент», розпочала своє паралельне навчання в Університеті екології та управління у Варшаві за програмою академічної мобільності Erasmus+ KA1.

«Побачивши вперше мій університет у Варшаві, я була дуже вражена його інтер’єром. Тут дуже затишно, на кожному поверсі є місце, де студенти можуть підготуватися до занять. Також при університеті є читальні зали, оснащені новими комп’ютерами, кожен може ними користуватись», − відмічає Дарина. Загалом, за словами студентки, в Університеті екології та управління багато іноземних студентів, є можливість знайти нових друзів. Сам навчальний процес дуже схожий з навчальним процесом в Україні, чимало викладачів заохочують студентів готувати матеріали на цікаві для них теми з подальшою презентацією. «Говорячи про дозвілля, у Варшаві є безліч місць, де можна цікаво провести час, починаючи від музеїв і закінчуючи великою кількістю парків та зелених зон. Крім того, університет влаштовує поїздки до інших міст Польщі, що є дуже зручним для студентів. Загалом, це неймовірний досвід, який я бажаю отримати кожному», − підсумовує Дарина.