Четвертий випуск слухачів курсів за програмою «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)»

2 березня відбувся четвертий випуск слухачів курсів за програмою «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)», які проводяться Центром професійної і післядипломної освіти Сумського державного університету спільно з кафедрою управління.

Група слухачів з різних регіонів держави (Сумська, Харківська, Черкаська області) отримала свідоцтва державного зразка про проходження курсів підвищення кваліфікації.Протягом 11 робочих днів (78 години занять) слухачі вивчали практичні аспекти роботи управителів житлових будинків по напряму енергоменеджменту, особливостей ведення бухгалтерського обліку, механізму формування внесків на утримання будинків, земельних і архітектурних питань, благоустрою прибудинкової території, ін. Курси за програмою «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» проходять в СумДУ на постійній основі. Серед слухачів – голови та члени об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, будинкових комітетів, керівники і головні спеціалісти приватних та комунальних підприємств житлової сфери.