Відповідно до укладеного 22.12.2017 року Меморандуму між СумДУ та Сумською міською радою щодо розроблення та впровадження в місті Сумах концепції «Smart City Суми» до 2027 року, передбачено регулярний та всебічний обмін досвідом, знаннями, накопиченими Сторонами з питань предмету співробітництва, взаємодію на засадах відкритості.
СумДУ зі свого боку, зважаючи на актуальність та соціальну значущість розроблення Стратегії розвитку міста Сум, докладатиме максимум зусиль для дотримання всебічного підходу до співробітництва за окресленими Меморандумом напрямами. 
На момент здачі наприкінці жовтня 2018 року звіту за договором № 254/34-18 від 14.05.2018 р. «Стратегія розвитку міста Суми до 2027 року. Аналітична частина» ще тривали секторальні стратегічні сесії (широке коло активних мешканців міста, представників бізнесу та громадських організацій, експертів обговорювали основні тренди розвитку відповідної сфери розвитку міста, напрацьовували перелік найбільш актуальних проблем, ранжували їх за пріоритетністю вирішення) та два соціологічні опитування (узагальнили громадську думку щодо якості надання послуг для населення, виявили основні проблеми в місті та ступінь задоволеності громадян щодо їх вирішення). 
Всі вони закінчилися наприкінці листопада. 
Їх результати додали істотно більш глибокого розуміння специфіки місцевої типології, дозволили скоригувати акценти щодо визначення можливостей, загроз та конкурентних переваг у розвитку нашого міста. 
Виходячи з цього, протягом грудня 2018 - лютого 2019 р. науковці СумДУ за власною ініціативою (без укладання нового договору) підготували новий документ, який містить уточнені та доповнені: Профіль громади, SWOT-аналіз, сценарний аналіз та аналіз конкурентних переваг міста Сум. .
Цей документ переданий Виконавчому комітету Сумської міської ради для розгляду та аналізу доцільності його використання в подальшій співпраці щодо розроблення Стратегії розвитку м. Сум. 
СумДУ та колектив науковців відкритий до обговорення, в т.ч. у форматі спільних заходів та інформування Координаційної ради з питань розроблення Стратегії розвитку міста Сум. 
 
 
    

КОНТАКТИ

EMAIL

ТЕЛЕФОНИ

Шаблоны Joomla Joomla