Викладачка Сумського державного університету прийняла участь у семінарі з лідерства в Університеті Бінгем, Нігерія

Викладач кафедри менеджменту Сумського державного університету Тетяна Майборода взяла участь у Семінарі з питань стратегічного розвитку лідерства, миру та врегулювання конфліктів, який відбувся в Університеті Бінгем 25–27 липня.

Ректор університету, професор В.Б. Кьюрікс, вітаючи учасників, заявив, що лідерство та стратегічний розвиток, мир та вирішення конфліктів є найважливішими питаннями, які стоять перед світом сьогодні. Як запрошена спікерка, Тетяна Майборода присвятила свій виступ змінам та трансформаційному лідерству як лідерству нового покоління. Участь у такому заході є вагомим внеском у взаємні партнерські відносини, між Сумським державним університетом та Університетом Бінгем.