Викладач інституту долучився до проєкту з розробки онлайн курсу зі сталого розвитку для публічних службовців

У четвер, 12 вересня доцент кафедри управління Денис Смоленніков, заступник директора інституту взяв участь у першій робочій зустрічі зацікавлених сторін по розробці онлайн курсу зі сталого розвитку для публічних службовців.

До заходу долучились представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, викладачі провідних закладів вищої освіти України. Спільними зусиллям були напрацьовані робочі програми майбутніх онлайн курсів для трьох рівнів – державного, регіонального та місцевого.
Проєкт «Онлайн навчання зі сталого розвитку» Програми розвитку ООН має на меті покращити доступ публічних службовців до освіти щодо Цілей сталого розвитку, обізнаність про «Порядок денний в галузі сталого розвитку 2030», а також втілити його на національному, регіональному і локальному рівнях. Проєкт впроваджується ПРООН за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.