Програма грамотності – це глобальна місія для всіх нас!

Професор Медані Бхандарі був запрошений як експерт фонду рівності щодо програми цифрової грамотності (вересень-жовтень 2019 року).

Ця програма підтримується урядом Непалу. Її мета – забезпечити знання вчителів та учнів щодо можливостей сучасних цифрових технологій у навчанні та повсякденому. Реалізація програми почался з міста Прадеш. Насьогодні уряд обрав 100 шкіл для пілотної програми, після цього розпочнеться наступний етап, що передбачає роботу з рештою 1200 шкіл в Прадеші та інших штатах (зараз Непалі 7 штатів). Роль професора Бхандарі полягає в оцінці можливостей шкіл та організації навчальних програм для викладачів та студентів. Це складна робота, але ми віримо в колег та бажаємо їм успіху!