Кооперація, коопетиція та авіакомпанії!

Перший семінар з питань коопетиції для авіакомпаній відбувся 17 вересня. Доцент та в.о. завідувача кафедри управління Швіндіна Ганна представила свої результати досліджень коопетиції (по скайпу) на ласкаве запрошення старшого викладача з авіації університету РМІТ доктора Ірини Геєць, яка є ініціатором цього заходу.

Ця подія є однією з частин Проекту реальної дії Лабораторії Коопетиції (CoLRAP), який нещодавно розпочатого. Місія міждисциплінарної команди Лабораторії Коопетиції – знайти нове розуміння перспектив співпраці та коопетиції в різних сферах економічної та соціальної діяльності. Натхнені Лабораторією Коопетиції під керівництвом доктора Фредеріка Ле Руа в університеті Монпельє, дослідники доклали зусиль для поширення ідей кооперації у світовій спільності. Цей семінар об’єднав науковців з різним досвідом та досвідчених практиків. Запрошеними лекторами та доповідачами стали виконавчий менеджером уряду, промисловості та міжнародних справ компанії Qantas та Jetstar Рохан Гарнетт, генеральний директор компанії Friendly Avia Support (Литва) Олександр Ланецький, старший науковий співробітник університету RMIT Пол Фокс, та директор базового авіаційного стандарту з оцінки ризику FSF (BARS) Девід Андерсон. Цей семінар було здійснено за підтримки професора та декана Пьера Марзокки. Подія відбулася в університеті RMIT, Інженерна школа, Команда аерокосмічної та авіаційної техніки, Мельбурн.

Більше деталей про семінар знаходиться за посиланням

З публікацією нашої колеги можна ознайомитися за посиланням