Форум «Молодь діє»

25 вересня у Конгрес-центрі відбувся Форум «Молодь діє», в рамках якого відбулось нагородження учасників обласного конкурсу проектів та молодіжних практик.

У номінації «Кращий молодіжний проект» в ТОП-5 найкращих проектів потрапив «Я-молодій, я – мрію, я -працюю». У 2017 році на базі Конгрес-центру СумДУ було організовано одноденний форум «Я – молодий, я – мрію, я працюю», який був лише частиною трьохетапного масштабного проекту. Проектну ідею було реалізовано командою натхненних проектних менеджерів ГО «Рада молодих вчених» у партнерстві із Сумським державним університетом, Районним Центром Зайнятості, Сумським Центром Дозвілля Молоді та Коаліцією малого та середнього бізнесу. Грантодавцем для проекту стало Управління молоді та спорту ОДА. В проекті приймали участь як викладачі так і студенти, а саме: Швіндіна Г.О. (керівник), Васильєва Т.А., Воронцова А.С., Лєонов С.В., Петрушенко Ю.М. та Біленко В.О. (випускниця групи «Управління проектами»).

Посилання на проект