Дізнайся свої можливості

Викладач кафедри фінансів і підприємництва Касьяненко Т.В. разом зі студентами групи Ф.м-81 онп взяли участь у заході «Дізнайся свої можливості» що відбувся 29.09.2019 р. в Конгрес-центрі СумДУ.

Студентка ННІ ФЕМ спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Катерина Богомолова, одна із учасниць програми паралельного навчання Erasmus+KA1 в University of Almeria (Іспанія), поділилась власним досвідом підготовки документів, проходженням співбесід, процесом навчання та відпочинку. Ось її враження: «Університет в Алменії має все для сучасного комфортного навчання студентів з різних країн світу: зручні аудиторії; простора та практична бібліотека, в якій можна взяти ноутбук на певний час, використавши свій логін та пароль від університетської системи. В особистому кабінеті є усі необхідні матеріали для навчання. Вільний від навчання час можна провести весело та корисно, знайомлячись з студентами із різних країн світу. Студентська організація постійно влаштовує різні заходи – поїздки-екскурсії, кемпінги, барбекю, походи до різних історичних пам’яток, спортивні ігри та вечірки».