Завжди приємно спостерігати за успіхами студентів та підтримувати їх ініціативу ділитись власним досвідом. 26 вересня студенти провели надихаючий тренінг-дискусію «Дізнайся про свої можливості».


Влад Шаповал (учасник програми американських обмінім UGRAD) та Катерина Богомолова (Erasmus+KA1) поділились своїми враженнями від навчання за програмами академічної мобільності. Влад провів весняний семестр 2018/2019 н.р в університеті Х’юстон-Вікторія (штат Техас, США). Окрім розповіді про специфіку американського навчального процесу, він продемонстрував авторські відеоролики про своє студентське життя та подорожі Америкою. Анастасія минулий семестр навчалась в Університеті Альмерія (Іспанія). Вона розповіла про власний досвід проходження відборів на участь у програмі, порадила до кого звертатись та де шукати інформацію про наявні міжнародні можливості. Анастасія та Влад дали декілька корисних рекомендацій щодо подачі заявок, проходження співбесід, написанні CV та мотиваційних листів. Власні враження студенти намагались передати не лише розповідями, а й надихаючими фото та відео про свої подорожі у вільний від навчання час.

 

Зауважимо, що наразі відкрито стипендіальну програму навчання у Словацькій Республіці.

Детальніше про програму

Якщо є питання, то звертайтесь до Тетяна Володимирівна Пімоненко (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

КОНТАКТИ

EMAIL

ТЕЛЕФОНИ

Шаблоны Joomla Joomla