Фармацевтичний маркетинг на підприємстві

Студенти-маркетологи отримали цікавий практичний досвід. Вони відвідали фармацевтичне підприємство «Кусумфарм», де були ознайомлені з традиціями роботи підприємства, особливостями організації виробництва, контролю за якістю продукції та стратегіями маркетингової політики компанії.

Продукція ТОВ «Кузум Фарм» орієнтована на ринок України та країн СНД. Компанія розробила та впровадила сучасну систему забезпечення якості відповідно до вимог GMP / GLP ЄС, яка дозволяє виробляти високоякісну, ефективну та безпечну продукцію. Відповідно до міжнародних стандартів контроль якості здійснюється на всіх стадіях виробництва, включаючи контроль якості сировини та сировини, упаковки, проміжних та кінцевих продуктів. Основою успіху компанії є якість, ефективність та безпека фармацевтичної продукції, високий рівень стандартів якості та бізнес-стандартів, належний рівень обслуговування для кінцевих споживачів.