Викладачі СумДУ взяли участь у науковому семінарі, який відбувся вУніверситеті Бінгем (Нігерія)

У рамках угоди про співпрацю з Університетом Бінгем (Нігерія) викладачі та аспіранти Сумського державного університету взяли активну участь у науковому семінарі на тему «Посилення дослідницьких можливостей в освітній системі Нігерії».

Доповідь на семінарі бла представлена проф. М.В. Адікву, який до 2018 року був ректором Університету Абуджа (Нігерія). У доповіді були представлені питання щодо актуальних проблем проведення досліджень в Нігерії та шляхи удосконалення цього процесу. В ході семінару обговорювалися напрями та види співпраці в науковому середовищі, а також мотиваційні механізми посилення дослідницьких компетентностей українських та нігерійських вчених. Участь у такому семінарі дозволяє викладачам СумДУ зрозуміти особливості проведення наукових досліджень та публікацій наукових статей у Нігерії, а також визначити шляхи співпраці з викладачами та науковцями нігерійських університетів у сфері спільних досліджень та публікацій.