Участь у форумі з циркулярної економіки

Кафедра маркетингу прийняла участь у Європейському форумі з циркулярної економіки, який проходив в інноваційному парку UNIT.City (м. Київ).

UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні. Місце, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу в сфері високих технологій та креативних індустрій. Тут концентрація компаній, стартапів, студентів, фахівців та дослідницьких лабораторій створює умови для того, щоб бізнеси в межах парку зростали швидше, ніж поза ним. Програма форуму була дуже насичена та змістовна: європейські спікери з галузей екологічного будівництва, екоархітектори, фахівці з еко дизайну одягу, маркетологи, виробники екопродукції, активісти у галузі екологічного споживання продуктів харчування. Окрім цього була можливість поспілкуватися наживо з фахівцями та практиками.