День кар’єри в СумДУ

Практично орієнтований захід «День кар’єри в СумДУ» було проведено 28.09.2019 р. у Конгрес-центрі СумДУ.

Даний захід організовано для студентів 3, 4 курсів та магістрів 1, 2 курсів, які отримали інформацію від роботодавців щодо можливостей стажування і працевлаштування, а також старшокласників шкіл нашого міста, які ознайомилися з переліком спеціальностей ННІ ФЕМ імені Олега Балацького та орієнтирами для подальшого працевлаштування. Серед роботодавців від ННІ ФЕМ імені Олега Балацького – АТ «Райффайзенбанк Аваль», який займає провідне місце в рейтингу банків України. Випускник СумДУ Микита Мотруніч, регіональний менеджер з управління групою відділень в області АТ «Райффайзенбанк Аваль» розповів про свій трудовий шлях, про організацію та особливості роботи банку, основні орієнтири його розвитку, а також можливості проходження практики студентами СумДУ. Представлена презентація зацікавила аудиторію і стала корисною для студентів СумДУ.