Студенти 2-го курсу спеціальності Громадське здоров’я відвідали Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань

10 жовтня 2019 року студенти 2-го курсу спеціальності “Громадське здоров’я” відвідали відділення профілактики і боротьби зі СНІДом комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради “Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань”. Практико-орієнтований захід проводився в рамках вивчення студентами методів стратегічного управління в сфері охорони здоров’я. З огляду на сучасне реформування медичної галузі в Україні, вказаний захід дозволив майбутнім фахівцям в сфері управління охороною здоров’ я набути нових компетентностей. В ході екскурсії, організованої асистентом кафедри управління Деміховим О.І., студенти спілкувались з адміністрацією центру, ознайомились з повноваженнями і функціями закладу, прослухали лекцію щодо актуальних проблем та пріоритетних напрямів роботи спеціалістів в галузі громадського здоров’я.

• Download this image” href=”/images/2019/news/2019-10-11/center/IMG_20191010_1v1.jpg” target=”_blank” rel=”lightview[gallery691fc5c51c]” data-lightview-group=”691fc5c51c” data-fresco-caption=”Navigation tip: Hover mouse on top of the right or left side of the image to see the next or previous image respectively.

You are browsing images from the article:
    Download this image“>

Click to open image!

• Download this image” href=”image_1094.jpg” target=”_blank” rel=”lightview[gallery691fc5c51c]” data-lightview-group=”691fc5c51c” data-fresco-caption=”Navigation tip: Hover mouse on top of the right or left side of the image to see the next or previous image respectively.

You are browsing images from the article:
    Download this image“>

Click to open image!