Зустрічі із практиками публічного управління!

У четвер, 10.10.2019 доцент кафедри управління Мішеніна Г.А. та студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» кафедри управління зустрілися з радником з регіонального розвитку Григорієм Стариковим.

Тематична бесіда відбулася в Центрі розвитку місцевого самоврядування. В рамках заходу студенти мали можливість почути відповіді на актуальні питання з удосконалення системи місцевого самоврядування, та отримати сучасне уявлення про напрямки державної політики в сфері регіонального розвитку, особливості здійснення реформи децентралізації, перспективні проєкти розвитку місцевих громад. Інтерес у студентів викликали також питання сучасної освіти, громадянського суспільства та національної ідентифікації. Представники ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького набули цінного досвіду з питань регіонального розвитку, за що щиро подякували експертові.