Cпільний проект Чеського університету природничих наук та СумДУ

Участь у семінарі в рамках спільного проекту Чеського університету природничих наук та СумДУ у сфері якості освіти з питань оптимізації процесу практичної підготовки та стажування студентів.

Заступник директора з практично-орієнтованої підготовки студентів та інтеграційних зв’язків із замовниками кадрів, професор кафедри фінансів і підприємництва ННІ ФЕМ імені Олега Балацького СумДУ Гриценко Л.Л., викладачі та представники адміністрації СумДУ стали учасниками практичного семінару-тренінгу, присвяченого питанням оптимізації процесу практичної підготовки та стажування студентів. 23-27 вересня 2019 року проведена серія навчальних семінарів для викладачів та представників адміністрації університетів в рамках спільного проекту Чеського університету природничих наук, м. Прага та СумДУ, СНАУ, БТНАУ у сфері якості освіти під назвою «Підтримка спроможності молодих співробітників університетів у сфері освіти, досліджень та науки в Україні» (Support of young university capacities in education and research and science in Ukraine).