Можливості та перспективи міжнародної співпраці для студентів та викладачів

У рамках проходження заходу «Дні міжнародної співпраці СумДУ» студенти та викладачі кафедри фінансів і підприємництва отримали безцінний досвід у сфері міжнародної мобільності.

Так, 23 жовтня студенти- фінансисти прийняли участь у сесії «Академічна мобільність», спікерами котрої виступили Неллі Петтлік – Американські Ради, EducationsUSA, Єлєна Сомоза – Інститут мистецького дизайну та технологій, Ірландія, Карстен Грюнвальд – Німецька служба академічних обмінів DAAD, Абайомі Абуджола, Факі Агібі Сілас – Університет Бінгем, Нігерія. Студенти дізналися про широкі можливості міжнародних програм мобільності. А 24 жовтня студенти працювали на практичному воркшопі – тренінгу з практичного заповнення аплікаційних документів (мотиваційних листів, CV, есе, аплікаційних документів). Студенти вчилися писати та заповнювати документи, після чого тренер Неллі Петтлік дала детальну оцінку заповнених форм. За словами найактивніших учасників (Тверезовська Олександра, Дворянова Тетяна, Харченко Гліб, Шевченко Денис, Гура Олена) вони отримали заряд мотивації,позитиву а також дуже цінні поради з заповнення документів. 23 жовтня було відзначено найактивніших співробітників та студентів СумдУ за розвиток міжнародної діяльності університету. Серед таких співробітників було відзначено й викладача кафедри фінансів і підприємництва, заступника завідувача кафедри з міжнародної діяльності, Гуменну Юлію Григорівну!
Вітаємо її та бажаємо подальших здобутків за цим напрямом!