На шляху до програм Еразмус+ з проєктною ідеєю «Бритва Оккама»

У рамках проведення заходів «Дні міжнародної співпраці СумДУ» 24 жовтня викладачі кафедри Гуменна Юлія та Захаркіна Людмила працювали на практичному воркшопі «Грантові проєкти та програми» – тренінгу з розробки проєктної ідеї, формування консорціуму, підготовки проєктної заявки.

Модератором заходу виступив Маріуш Мазуркевич, Вроцлавський технологічний університет, Польща. Учасники отримали цінні практичні поради від координатору Проєкту Європейського Союзу «Мережа національних офісів програми Еразмус+ та національних команд експертів з реформування вищої освіти» Світлани Шитікової. У рамках воркшопу Гуменна Юлія та Захаркіна Людмила отримали унікальний досвід у написанні проєктної заявки та разом з робочою групою прийняли участь у пітчингу проєктних ідей з проєктною ідеєю «Бритва Оккама».