Хакатон для місцевих громад (Hack for Locals)

11.10. 2019 доцент кафедри управління Світлана Колосок відвідала фінал хакатону для місцевих громад (Hack for Locals) в межах НДР «Інноваційні драйвери національної економічної безпеки: структурне моделювання та прогнозування».

Хакатон був організований Програмою ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) та Garage48 для команд з усієї України. Метою заходу було залучення нових ІКТ для підтримки реформ місцевої демократії, створення більш життєздатних електронних послуг, допомога громадам у подоланні цифрового розриву з метою розширення можливостей найбільш вразливих груп у користуванні перевагами сучасних інформаційних технологій та електронного урядування.
Кращі команди представили ІТ рішення, що актуальні для розвитку місцевих громад. Команди безперервно працювали 48 годин, щоб створити рішення (у вигляді сайтів, додатків або ботів), що допоможуть громадянам краще взаємодіяти з органами влади.