Студенти відвідали Сумський обласний центр громадського здоров’я

07.11.2019 року, в ході реалізації практико-орієнтованих заходів, викладачем кафедри управління Деміховим О.І. була організована екскурсія студентів групи ГР-801, ГР-802-9 (спеціальності «Громадське здоров’я») та ПУ-61 (спеціальності «Публічне управління та адміністрування») в державну установу «Сумський обласний центр громадського здоров’я».

Під час екскурсії керівництво Центру розповіло студентам про сучасний розвиток операційного менеджменту в сфері громадського здоров’я, його інноваційні аспекти – застосування інформаційно-комунікаційних технологій як інструментів електронного врядування. Також студенти ознайомились з організаційно-штатною структурою Центру, можливостями працевлаштування та вимогами до претендентів на посади. Майбутні спеціалісти в сфері публічного управління в органах державної влади і місцевого самоврядування здобули практичні сучасні компетенції за своїм фахом.