Вітаємо із захистом докторської дисертації!

На початку листопада відбулися успішні захисти докторських дисертації.

4 листопада захист Швіндіної Ганни Олександрівни на тему: «Методологічні засади формування коопетиційної моделі організаційного розвитку підприємств» на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук. Науковим консультантом є Васильєва Тетяна Анатоліївна – доктор економічних наук, професор, директор Інституту ФЕМ. Офіційними опонентами виступили: Педченко Наталія Сергіївна – доктор економічних наук, професор, перший проректор Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», Череп Алла Василівна – доктор економічних наук, професор, декан економічного факультету Запорізького національного університету, Ястремська Олена Миколаївна – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту, логістики та економіки Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.
5 листопада захист Пімоненко Тетяни Володимиріви на тему: «Маркетинг і менеджмент зелених інвестицій» на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук. Науковим консультантом є Леонов Сергій Вячеславович – доктор економічних наук, професор кафедри економічної кібернетики СумДУ. Офіційними опонентами виступили: Гончарук Анатолій Григорович – доктор економічних наук, професор кафедри економіки, підприємництва та управління підприємствами Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара; Перевозова Ірина Володимирівна – доктор економічних наук, завідувач кафедри підприємництва та маркетингу Івано-Франківського державного технічного університету нафти і газу; Смерічевський Сергій Францович – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу Національного авіаційного університету.
Колектив ННІ ФЕМ щиро вітає колеґ із вагомим науковим звершенням і бажає подальшої плідної роботи!