Навчання у Віртуальному Глобальному Класі завершено!

Підсумкова 12 сесія проекту COIL закінчилася. Це була велика мандрівка, і ми були раді в ній брати участь. Протягом семестру студенти та викладачі із 7 університетів у всьому світі брали участь у синхронізованих лекторах та панельних дискусіях про гостинність, ресторанне господарство та управління туризмом за допомогою Глобального проекту віртуальної аудиторії 2019. Про розуміння розвитку туристичного сектору та гостинності було надано учасників. Окрім українських ВНЗ, у цьому проекті брали участь Центр навчання та розвитку в Оберой (Нью-Делі, Індія), Університет прикладних наук Бреда та Університет прикладних наук Саксіон (Нідерланди), Оманський туристичний коледж (Оман), Академія управління гостинності в Еміратах (Об’єднані Арабські Емірати), Борнмутський університет (Великобританія) та Університет Небраски (США). В результаті студенти отримують сертифікати Університету Небраски. Проект існував завдяки міжнародному співробітництву між Сумським державним університетом (координатором є доцент Швіндіна Ганна) та Університетом Небраски (координатор професор Діпра Джха).