Участь у Міжнародному науковому форумі «NEW ECONOMICS – 2019»

Впродовж 14-15 листопада 2019 року доцент кафедри фінансів і підприємництва Зайцев Олександр Васильович взяв участь у Міжнародному науковому форумі «NEW ECONOMICS – 2019».

Форум проходив у Києві в спеціалізованій конференц-залі Національної академії наук України. Мета форуму – сприяння глобалізації економічної науки та освіти, розвиток міжнародних наукових проектів в економіці, обмін досвідом та знаннями з передових економічних досліджень. Організаторами форуму виступили Асоціація сприяння глобалізація освіти та науки «SPASETIME», Інститут промисловості Національної академії наук України, за підтримки, зокрема, Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати, Інноваційного університету Колегіум Мазовія (Польща), Школи бізнесу Празького економічного університету (Чехія), Інституту економіки та прогнозування НАН України та ще понад двадцяти наукових установ та організацій. Тематична архітектура форуму об’єднувала шість академічних платформ: «Економіка майбутнього: глобальні тренди»; «Виклики новій економіці»; «Умови сталого розвитку»; «Україна у глобальному світі»; «Підприємство: маркетинг та менеджмент в пошуках ефективності»; «Економічна теорія: еволюція парадигми та революційні гіпотези». Зайцев О. В. взяв безпосередню участь у науковому форумі та виступив на ньому з повідомленням «Вимірювання вартості у класичній економічній теорії».