Удосконалюємо свої знання та навички

У період з 15 по 16 листопада 2019 у приміщенні Конгрес-Центру СумДУ професор кафедри фінансів і підприємництва ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького, Кобушко Ігор Миколайович прийняв участь у дводенному тренінгу «Excel для бізнесу: ефективний аналіз та візуалізація даних».

Тренер – Андрій Медведенко, бізнес аналітик у компанії CYFRD, має досвід роботи на посадах аудитора, фінансового контролера та фінансового директора у таких компаніях, як Ernst and Young, Starlight Media, UMH. Даний тренінг реалізується Центром Інформаційної Підтримки Бізнесу м.Суми, що заснований на базі ГО “Рада молодих вчених” за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business. Це тренінг для представників малих та середніх підприємств, які використовують Excel та хочуть навчитися правильно та ефективно аналізувати дані з метою використання широкого спектру можливостей цієї програми (управлінський облік, бюджетування, ефективний аналіз, моделювання).