Семінар “Перевірка академічних текстів антиплагіатними системами”

Вчора, 20 листопада 2019 року у затишному приміщенні апартаментів 213 бібліотечного корпусу Сумського державного університету проходив семінар «Перевірка академічних текстів антиплагіатними системами – що треба знати».

Завідувач відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Ольга Анатоліївна Крамаренко повідомила про перші аналітичні підсумки щодо впровадження кафедрами університету перевірок на запозичення в текстах бакалаврських та магістерських робот . Проінформувала про особливості процедури проведення перевірки системами StrikePlagiarizm та Unicheck. Доцент кафедри фінансів і підприємництва Зайцев О. В. взяв активну участь у семінарі та доповнив загальну картину стану академічної доброчесності прикладами зі своєї викладацької практики.