Зустріч з менеджерами Альфа-банку

21 листопада за ініціативи доц. Захаркіна О.О. на зустріч зі студентами 4-го курсу завітали менеджери Альфа-банку, який є одним з найбільших українських банків з міжнародним капіталом.

У зустрічі взяли участь менеджер банку по зарплатним проектам Павло Горенко, VIP-менеджер Ірина Клюшник та співробітник банку Дмитро Стаднік. Павло Горенко розповів про спектр банківських продуктів Альфа-банку, переваги сучасного інтернет-банкінгу від Альфа-банку, способи протидії шахрайству в банківський сфері, зупинився на перспективах розвитку Альфа-банку. Ірина Клюшник ознайомила студентів із технологією та особливістю обслуговування VIP клієнтів, можливостями кар’єрного зростання в Альфа-банку. Наприкінці зустрічі гості відповіли на численні запитання студентів та зробили спільне фото. Загалом зустріч залишила приємне враження та виявила неабиякий інтерес у студентів.