Вебінар із підготовки міжнародних грантів пройшов вдало

28-го листопада 2019 року на базі Азербайджанського Державного Нафтового та Промислового Університету відбувся вебінар із написання дослідницьких проєктів для отримання грантів. Модератором виступив професор Аджил Валієв, представник Азербайджанського Державного Нафтового та Промислового Університету.

Запрошені експерти обмінялись досвідом із написання заявок, отримання фінансування, проведення досліджень у кооперації із іншими університетами та дослідницькими мережами. Серед запрошених експертів були Н. Хасанова, доцент Азербайджанського Державного Нафтового та Промислового Університету, К. Кириченко, керівник відділу міжнародних зв’язків Сумського державного університету, Г. Швіндіна, доцент кафедри управління СумДУ, С. Вулгаріз, проєктний менеджер Інституту Розвитку Підприємництва.
В цій дискусії прийняли участь студенти двох університетів, запрошені гості та дослідники. Презентації всіх експертів викликали жваву цікавість, дискусія тривала більше двох годин.

Посилання на новину на сайті АДНПУ.