Стажування у Лондоні

Студентка кафедри «Маркетингу» Дарина Солдатенко поспішає поділитись своїми враженнями від навчання в школі англійської мови «Bloomsbury International», яка знаходиться в самому центрі Лондона.

З 20.10.2019 р. по 14.12.2019 р. студентка удосконалювала свої навички англійської мови в оточенні висококваліфікованих викладачів, які перетворили звичайні заняття у захопливий процес. У вільний від навчання час Дарина мала змогу відвідати визначні пам’ятки міста, а також різноманітні музеї, вхід до більшості з яких безкоштовний. До того, проживання у сім’ї корінних жителів дозволило ближче познайомитись із побутом та стилем життя англійців. «Про красу аристократичного Лондона можна розповідати безкінечно, однак, краще, якщо Ви знайдете можливість і самостійно переконаєтесь в цьому. І так, Ви полюбите його так сильно, як я!» – ділиться Дарина.