Розвиток співпраці з Чеською Республікою – навчальна подорож

17-22 листопада 2019 року в Сумському державному університеті відбулися навчальні подорожі за підтримки спільного проекту «Підтримка потенціалу молодих науковців університетів в освіті, науково-дослідній та науковій діяльності в Україні».

Доцент кафедри управління Світлана Колосок мала гарну можливість для вдосконалення науково-дослідних навичок, а також була присутня на Міждисциплінарній конференції молодих учених. На кафедрі управління відбувся підсумковий семінар, де Світлана Колосок представила результати поїздки, розповіла про можливості майбутньої співпраці з Чешскою Республікою. Проєкт став можливим завдяки тісній співпраці з кафедрою міжнародної економіки ННІ бізнес-технологій «УАБС», а саме із Координатором проєкту з української сторони, доцентом Оксаною Заморою. Більше про проєкт за цим посиланням.