Тренінги в СумДУ на базі кафедри управління від “Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти”

В СумДУ протягом 10-11 грудня пройшло відповідне навчання в “Лабораторії Ідей” кафедри управління від Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти, для підготовки експертів з акредитації освітніх програм.

В тренінгу прийняв участь як слухач асистент кафедри управління к.н. з держ.упр. Деміхов О.І. Тренінг дав змогу здобути компетенції щодо оцінки наукових програм, особливості психології експерта при новому формату акредитацї. Впровадження саме європейського підходу, де експерт консультує і допомагає вищому навчальному закладу покращити свої освітні програми, дозволить реформувати нашу систему вищої освіти!