Науково-викладацька діяльність на південному континенті: стажування професора Л.Г. Мельника в Сіднеї, Австралія

З грудня 2019 по лютий 2020 завідувач кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування СумДУ, директор НДІ Економіки розвитку МОН і НАН України, д.е.н., професор Л.Г. Мельник перебував на науково-викладацькому стажуванні в Школі бізнесу Університету Нового Південного Вельсу (UNSW).

Протягом стажування виконано комплекс науково-викладацьких робіт. Підготовлені наукова стаття щодо впливу проривних технологій на розвиток соціально-економічних систем та науково-популярна стаття про роль цифрової науково-технічної революції у розвитку суспільства, зібрано матеріал для монографії щодо особливостей сучасного фазового переходу до нової соціально-економічної формації у ході IV і V промислових революцій. Завершено редагування підручника «Економіка і бізнес». Проф. Л. Мельник зробив презентацію про особливості розвитку економічних систем та бізнесу в умовах ІІІ, IV та V промислових революцій для викладачів та науковців Школи бізнесу UNSW. Він також узяв участь у роботі наукового симпозіуму «Сучасна аналітика в економіці та маркетингу», який проходив в університеті.