Наші колеги розпочинають проєкти із брифінгу!

Проєкт «Школа лідерів змін» отримав фінансування від Сумської міської ради, і керівник проєкту Валенкевич Лариса Петрівна, яка займається цим проєктом багато років наразі має простір для реалізації ініціативи.

Брифінг переможців конкурсу для інститутів громадянського суспільства відбувся 13-го лютого, де Лариса Петрівна Валенкевич, як керівник, та Вікторія Василівна Кубатко як співорганізатор взяли участь. Захід проходив у Сумській міській раді за участі очільника міста Олександра Лисенка та Директора департаменту комунікацій та інформаційної політики Антоніни Кохан. Учасники зустрічі спілкувалися про актуальність таких проєктів та про готовність міської влади надавати фінансову підтримку ініціативам, що сприяють розвитку громадянського суспільства. Данний проєкт реалізується ГО «Центр освіти впродовж життя».