Випуск Магістрів Державної Служби 2020!

2020 рік вже розпочався з випуску студентів, та знову дає нам можливість порадуватись за наших висококваліфікованих, вже тепер колег.

Навчання на магістратурі за освітньою програмою «Державна служба» сьогодні офіційно завершено для трьох груп студентів. Ми пишаємось що більшість вже працює в інституціях публічного адміністрування та відповідних органах влади, але від сьогодні вони магістри державної служби. Дипломи були вручені в урочистій обстановці – директор ННІ ФЕМ імені Олега Балацького, Васильєва Тетяна Анатоліївна, директор Центру післядипломної та професійної освіти, Старченко Людмила Володимирівна, та команда кафедри управління на чолі із завідувачкою Швіндіною Ганною Олександрівною. Кожна людина має свою долю,професія- майбутне та розвиток, а тепер у кафедри є ще більше успішних випускників! Вітаємо, бажаємо зростання та запрошуємо до участі в подіях кафедри!