Участь в студентській конференції «Перший крок в науку»

23 лютого 2020 року на базі Конгрес центру Сумського державного університету відбулась ХІ студентська конференція «Перший крок у науку».

Особливістю даної конференції є залучення талановитих студентів молодших курсів (1-2 курсів), а також школярів до наукової діяльності.

За підсумками закритого голосування учасників конференції, студенти ННІ ФЕМ вибороли наступні призові місця:

• 1) у секції «ЕКОНОМІКА. СУСПІЛЬСТВО. УПРАВЛІННЯ»

І місце – Павленко Микита (студент гр. ЕН-92/2мк) з темою доповіді: «Digital-маркетинг: цифровизация бизнеса».

І місце – Півень Владислав (студент ЕН-92/1е) з темою доповіді: «Economic growth».

ІІІ місце – Олондар Альона (студентка гр. ЕН-82/2пе) з темами доповідей: «Features and Main Directions of Support SMEs in Germany (керівник: Коваленко Є.В.), «Institute For Small and Medium Enterprises Support in Germany As An Example For Ukraine» (керівник: Кубатко О.В.)

2) у секції «ФІЛОЛОГІЯ. СУСПІЛЬСТВО. КОМУНІКАЦІЇ»:

ІІІ місце – Гудакова Дарина (учениця 11-ЛГ класу, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім. Героя Радянського Созу О.А. Бутка) з темою доповіді: «Сучасний портрет керівника (на прикладі твору Л. Вайсбергер “Диявол носить Prada”)» (керівник: Оніщенко М.Л.)

ІІІ місце – Дейнега Анастасія (учениця 11-ЛГ класу, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім. Героя Радянського Созу О.А. Бутка) з темою доповіді: «До» та “Після”: Лабіринт Аляски Янг (за твором Дж. Гріна “В пошуках Аляски”) (керівник: Оніщенко М.Л.)

ІІІ місце – Білан Анастасія (студентка гр. Ф-81) з темою доповіді: «Газлайтинг – насильство, про яке не говорять!» (керівник: Сахно П. І)

Поздоровляємо наших студентів із вдалими виступами та бажаємо подальшого успіху на науковій ниві!